Bölme duvar 

   Bölme duvar konusu aslında çok geniş bir yelpazedir bölme duvar sistemlerinin çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca bölme duvar fiyatları ve bölme duvar sistemleri renk seçenekleri mevcuttur gelin hep beraber bölme duvar ve ofis bölme ürünleri konusunda sizlere detaylı bir bilgi vermeye çalışalım. Aslında şöyle alçıpan bölme duvar bölme günümüzde ofislerde pek fazla tercih edilmeyen bir üründür alçıpan bölme duvar yerine artık insanlar ofislerinde demontable bölme duvar kullanmaktadır.

   Bölme duvar kalınlığı 80 mm den başlayıp 85 mm kadar çıkmaktadır yüksek katlı projelerde daha çok 80 cm bölme duvar kullanır ofis bölme duvar sistemleri yangına dayanıklıdır. aynı zamanda ofis bölme duvar sistemlerinin ses kesici özellikleri bulunmaktadır örnek olarak söylemek gerekirse yarım camlı ofis bölme duvar sistemlerini içerisine izocam veya kaya yünü koyarak ses ve ısı kaybını önleyebilirsiniz.

   İyi bir ofis bölme duvar nasıl yapılır her şeyden önce bölme duvar yapılırken iyi bir usta her zaman iyidir. Bölme duvar yaparken bölme duvar ustası bu işi en az 5 yıllık geçmişe sahip olması gerekir. Bölme duvar kurulumu basit olarak görünsede iyi bir usta her zaman hızlı bir şekilde montajını yapabilir.

   Knauf Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri Alçıpan, duvar kaplaması, veya alçıpan olarak bilinen alçıpan, duvar ve tavanlarda iç bitirmek için tüm dünyada kullanılan ortak bir inşaat ürünüdür. Alçıpan, alçıpan veya duvar kaplaması olarak da bilinir. . En yaygın olarak bulunan, duvar ve tavanlar için 9.5mm için alçı levha kalınlığı 12.5mm. Alçıpan kalınlıkları için kullanılabilen yeni boyutlar biri 15mm.

   ALÇIPAN BÖLME DUVAR

Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri, yüksek derecede yangına dayanım, ses ve ısı yalıtımı sağlar. Montajı temiz ve kolaydır. Knauf Duvarlar üzerine boya, duvar kağıdı, karo, fayans uygulamaları kolayca uygulabilmektedir. Ayrıca mekanik, elektrik ve su tesisatını gizleme olanağı vererek eşsiz bir çözüm sunar.

 ALÇIPAN BÖLME DUVAR TEKNİK DETAYI

Alçıpan Duvar Ses Yalıtımı; Alçıpan Bölme Duvarlar yüksek derecede yangına dayanım, ses ve ısı yalıtımı sağlayan mükemmel sistemlerdir.Kullanım Alanları: Konutlar, ofis ve yönetim binaları, iş ve alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler, sinema ve tiyatro salonları, onarım ve yenileme işleri. Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri, yüksek derecede yangına dayanım, ses ve ısı yalıtımı sağlar. Montajı temiz ve kolaydır. Knauf Duvarlar üzerine boya, duvar kağıdı, karo, fayans uygulamaları kolayca uygulabilmektedir. Ayrıca mekanik, elektrik ve su tesisatını gizleme olanağı vererek eşsiz bir çözüm sunar.