Ankara Güler Boya Olarak Ankara'nin tum ilcelerinde ev, ofis, isyeri vb. her turlu duvar boya ve badana islerinizde 30 yildir oldugu gibi her an hizmetinizdeyiz.
Tabiri caizse cekirdekten yetisme sanatimizda musteri memnuniyetini misyonumuz olarak benimsedik.
Her turlu boya badana kartonpiyer ve dekorasyon islerinizi garantili olarak yapmaktayiz. ev isyeri ve ofisinizi yerinde tespit ile sizi bilgilendirerek konusunda uzman ekibimiz ile bir gun gibi kisa zamanda teslim etmektiyiz.

Siz sadece boyanacak alani bize gosterin ve ceketinizi alarak gidin. esyalarinizi tamamen zarar gormeyecek sekilde izole ederek tum daireyi sorunsuz bir sekilde size teslim etmekteyiz.

Bizimle gorusmeden karar vermeyin. Ankara ve tum ilcelerinde hizmet veren firmamiz. yillarin verdigi bilgi beceri tecrubeyle, konusunda uzmanlasmis kadrosuyla %100 garantili hizmeti verdigimizi iddia ediyoruz.

iç Cephe boyama

 Evimizi ve iş yerlerimizi iki nedenden dolayı boyarız. Birincisi değişen renk trendlerini ev veya iş yeri dekorasyonundaki değişikliklere uydurabilmekiçin,

ikincisi ise kirlenmiş olan iç cephe yüzeylerimizi yeniden boyayıp hayatımıza renk katarız. İç cephe boyaları parlaklık ve görünüm özelliklerinin

sağlanması için.pürüzsüz ve düzgün alt yüzeylere uygulanması önerilir. boya badana ustası İç cephe boyalarında silinebilirlik için silikon esaslı boyalar tavsiye edilmektedir.

İç Cephe Boyama Şekli: Yüzey her türlü kir, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmelidir. Gerekli görülen yerleri macun yardımı ile yüzey düzeltme.

işlemi yapıldıktan sonra en az 2 kat olmak üzere iç cepheler boyanır. boya badana işlemi bittikten sonra eviniz toz kir içinde kalmaz işe başlamadan gerekli önlemleri alırız

işimiz bittikten sonra kesinlikle temizlik firmaları na yada temizlik şirketleri ne extradan para vermezsiniz çünkü evinizi aldığımız size tertemiz teslim ediyoruz.

 

Diş Cephe Boyama

 Ustalarımız sayesinde İstediğiniz gibi rengi yaptırabilirsiniz.

Dış cephe boyama ile binalarınız iklim şartlarına karşı dayanıklık gösterir. Ayrıca çeşitli dış cephe boya renkleri ile binanız estetik yönden zengin bir hava kazanır.

Dış Cephelerin Boyaya Hazırlanışı: Dış cephenin konumuna göre gerekli olan iskele kurulduktan sonra cephe yüzeylerindeki sıva bozuklukları tespit edilip yüzey tamiri yapılır.

Ayrıca bina cephelerinden geçen drenaj boruları pas ve sızıntıya karşı kontrol edilmelidir.Cephe yüzeyleri komple tozdan, kirden ve kabaran boyalardan arındırılmalıdır.

Bu işlemlerin ardından tüm yüzeyler astarlanmalıdır.Son olarak çok çeşitli renk yelpazesinden seçtiğiniz renkler ile binanızın dış cephesini boya badana yaparak

binanızın çehresini değiştirebiliriz..